صندل
زیره پیو با طراحی منحصر به فرد کفی و زیره طبی زیبا و خنک
سفارش خرید
Previous slide
Next slide

به سایت کفش آویده خوش آمدید

دربــاره مــا

کفش آویده کار خود را از سال ۱۳۷۵ با تولید کفش های ورزشی آغاز نمود. از همان ابتدا به دنبال تولید صندل و کفشهای راحت و آناتومیک مطابق با استاندارد های روز دنیا بوده است . محصولات ما با شناخت و رعایت آناتومیک بدن طراحی و ساخته شده و با ماساژ ملایم کف پاهای شما همان حس و حال پا برهنه راه رفتن در طبیعت را ایجاد می کند که این حالت برای تمامی اندام شما سودمند میباشد . از سال ۱۳۹۱ رفته رفته با توسعه بسترهای ارتباطی کشور و شیوه های نوین بازاریابی و فروش و روش های بهینه تولید و عرضه محصولات، گروه تولیدی کفش آویده به مدیریت آقای احمد نادر پور بر آن شدند با ایجاد سایت تولیدات کفش آویده  جهت نمایش محصولات تولید شده  و سپس  از سال ۱۳۹۷ پس از اخذ مجوز های لازم  به صورت رسمی به طراحی و ساخت سایت فروش آن لاین محصولات کفش آویده  اقدام نماید .

از مزیت های این روش میتوان به بهبود شناخت درخواست بازار و ارتباط مستقیم خریداران گرامی با مدیران تولید و فروش مجموعه ، درک بهتر از نمونه های درخواستی مشتریان جهت خدمت رسانی بهتر ، جلوگیری از اتلاف منابع و کاستن قیمت تمام شده کالا ، حذف واسطه ها و عرضه محصولات بصورت مستقیم به مصرف کننده اصلی ، کاستن پرسه زمانی تولید و عرضه و همچنین دریافت نظرات مشتریان قبل از تولید ( فید بک) را میتوان برشمرد .

آرامش وسلامتی شما آرزوی همیشگی ما  می باشد ، از این رو با بهره گیری از مواد اولیه ممتاز و طراحی قالب های آناتومیک و دوخت درجه یک، و مدل های زیبا در جهت نیل به اهداف مان گام بر میداریم

استفاده از مواد اولیه با کیفیت

جنس زیره صندل و کفشهای آویده از مرغوبترین مواد پلی یورتان بوده و هیچ گونه کشش زائدی در پاها ایجاد نمیکند. ودر قسمت رویه، آستر و کفی داخلی صندل ها به منظور بهداشت پا از بهترین چرم مصنوعی و در کفشها از بهترین چرم (صد در صد طبیعی ) در رویه ، آستر و کفی داخلی استفاده شده است .

تولیدات ما به صورت نیمه سنتی و با بهره گیری از نیروی کار ماهر در حجم کم و دقت و کیفیت بالا عرضه می گردد.

گروه تولیدی کفش آویده با افتخار پزیرای پیشنهادات و نظرات هم میهنان گرامی  میباشد امید  داریم با نظرات ارزشمند خود مارا در جهت نیل به اهداف مان هر چه بیشتر یاری فرمایید .

اطلاعات جالب در مورد کفش

کفش‌های چرمی مناسب ترین جنس کفش است، زیرا انتقال هوا بین پوست و خارج از کفش برقرار می شود. اما کفش‌هایی که جنس آنها صد درصد پلاستیک است باعث ایجاد عرق در پا شده و با جلوگیری ازجریان هوا زمینه بروز اختلالات و ناهنجاریهای پوستی فراهم می شود.
کفش راحت، کفشی است که دارای ارتفاع مناسب بوده و پا در کفش احساس راحتی کند. معمولا نباید کفی کفش سفت بوده و فشار را فقط به یک نقطه منتقل کند.

avideh shoe